Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
open office - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


open office


2 replies to this topic

#1 Morariu Adriana-Iulia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Gender:Male

Postat 01 June 2012 - 10:45 PM

Buna seara cine ma poate ajuta si pe mine? am ceva probleme cu open office imi merge circa 10 minute dupa care nu mai pot sa il deschid deloc. nu stiu ce sa ma mai fac. am reinstalat si alte variante de office am windows 7 instalat acum un an pe calculatorul meu, ma enerveaza ca nu merge mai mult de cateva minute. ce pot face? ajutatima va rog mult.



#2 Dan I.

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 376 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 01 June 2012 - 10:55 PM

Dezinstaleaza complet Open office si incearca sa instalezi LibreOffice.

Succes!

PS. Sa n-ai alte probleme, ceva cu Windows-ul...

Dan



#3 FREDUFIN

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:
  • Gender:Male

Postat 03 June 2012 - 07:58 AM

Il dezinstalati si apoi il descarcati din nou.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL