Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
NU functioneaza - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


NU functioneaza


3 replies to this topic

#1 Dana42

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2187 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:RO

Postat 17 June 2012 - 09:16 PM

Nu pot sa ies din cont, degeaba apas butonul "Iesire", nu functioneaza si apar tot on line. Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat!

Dana




#2 mariana07

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 256 Postari:

Postat 18 June 2012 - 06:52 AM

Vezi postareaDana42, la 17 June 2012 - 09:16 PM, a spus:

Nu pot sa ies din cont, degeaba apas butonul "Iesire", nu functioneaza si apar tot on line. Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat!
Aceeasi problema si la mine!




#3 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 June 2012 - 11:44 AM

am sesizat asta inca de sapatamana trecuta, asteptam ca echipa tehnica sa se ocupe de pbl.

eu nu va pot ajuta, butonul "Iesire" nu mai fct. deocamdata, ne cerem scuze pt incomvenient !



#4 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 July 2012 - 11:01 AM

s-a remediat de ceva vreme !






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL