Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Cursuri de pregatire profesionala pentru auditorii stagiari - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Cursuri de pregatire profesionala pentru auditorii stagiari

2 replies to this topic

#1 IrinucaR

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 40 Postari:
  • Location:Sir

Postat 07 June 2005 - 07:59 AM

Sper ca acest forum este accesat si de auditori sau stagiari auditori.
Trecand la o alta latura a contabilitatii, am ales sa explorez si vastul domeniu al auditului.
In 2004, am fost admisa ca stagiar auditor in cadrul CAFR.

In aceasta perioada se desfasoara cursurile de pregatire profesionala pentru stagiari si as fi tare curioasa unde aveti de gand sa le urmati.
Eu personal ma voi inscrie la LUCAUDIT ,am primit referinte foarte bune despre ei anul trecut de la colegii mei cu mai multa experienta in domeniu.

Sper sa primesc cat de curand pareri din partea voastra. Ar conta foarte mult pentru mine!!!



#2 Dani417

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 07 June 2005 - 08:24 AM

Ce subiect interesant!!!!

Eu am participat anul trecut la cursurile organizate de ei si am fost super multumit!!!
Organizarea a fost ok, iar profesorii si sala super!!!

Sper sa mai organizeze si pentru seniori http://www.conta.ro/...tyle_emoticons/default/wink.gif !!!!

Daca afli tu ceva te rog sa ma anunti si pe mine!!!




#3 doiny

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 Postari:

Postat 14 June 2005 - 08:14 AM

Ma intereseaza si pe mine o lucrare audit "auditul creantelor si datoriilor fiscale " cine ma poate ajuta contra cost ?






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL