Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
materiale studiu ACCA - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


materiale studiu ACCA


8 replies to this topic

#1 isis

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 102 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 27 February 2012 - 07:53 AM

Cine este interesat de materiale de studiu F6 UK si F9 study text si revision kit la preturi mici, sa ma contacteze la isiss_1978@yahoo.com.



#2 ctudor

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 15 March 2012 - 08:00 AM

Buna tuturor,

Are cineva manuale/orice materiale aditionale pentru F1-F3 recente, de care se poate lipsi? :) Pot fi si in format electronic/cd pass etc.

Multumesc.




#3 nico.rosu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 09 April 2012 - 07:50 AM

Buna,

Are cineva manualele pt F6-UK valabile pt sesiunile din anul 2012?
Vrea cineva sa le achizitionam impreuna?
Pot sa ofer la schimb f9 valabil 2012.
Multumesc.



#4 luna_plina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 213 Postari:
  • Gender:Female

Postat 25 July 2012 - 08:31 AM

As dori sa fac schimb de manuale : am nevoie de Study Text pentru P3 (2011 sau 2012); ofer in schimb manual P1 BPP (2011) sau P2 Kaplan (2011). Daca sunteti interesati + alte detalii, ma puteti contacta la adresa: kaa_23@yahoo.com. Multumesc.

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 25 July 2012 - 01:25 PM




#5 Raluca-Elena B

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 14 August 2012 - 12:07 PM

Buna ziua,

Am si eu materiale ACCA pentu examenele F2 si F3 - study text si revision pentru sesiunea din decembrie 2012.

Daca sunteti interesati va rog sa ma contactati pe nicaraluca@gmail.com.

Spor,



#6 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 16 August 2012 - 12:07 PM

oameni buni,

am mai spus-o si cu alte ocazii : pt. ofertele PUBLICE de carte/ orice materiale de studiu care NU incalca legea drepturilor de autor (NU sunt copiate sub nicio forma) aveti o sectiune special creata - " Anticariat" !
folositi-o fiindca de aceea s-a infiintat (si multi ati apreciat-o) !

dragilor, cf. regulamentului, pe acest forum se sanctioneaza f. sever incalcarea legii drepturilor de autor si conexe, asa ca va rog sa nu ne puneti in situatia de a va desfiinta contul fara nici o alta avertizare si de a va bana IP-ul pt implicarea Conta.ro in actiuni ilegale ! :sad:



#7 Raluca-Elena B

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 16 August 2012 - 08:29 PM

Buna seara,

Multumesc de atentionare. Voi posta mesajul cu materialele in sectiunea Anticariat - materialele sunt cumparate de mine si vreau sa le vand, nu sunt copii.

Seara frumoasa tuturor,
Raluca



#8 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 17 August 2012 - 01:32 PM

Multumim mult pt oferta, Raluca ! Cu siguranta va fi cineva interesat !

Numai bine :smile:



#9 eveline88

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 21 April 2013 - 08:48 PM

Buna,

Am examen in Iunie 2013 pentru F5 si am o carte mai veche pe care am studiat-o , dar nu sunt toate subiectele (in special cap E ). Este cineva care sustine acest examen in iunie si are cartile actualizate ?

Va multumesc!






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL