Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
alte modele fisiere pt. inventariere - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


alte modele fisiere pt. inventariere

2 replies to this topic

#1 iozsef39

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 118 Postari:
  • Gender:Male

Postat 07 November 2008 - 10:12 PM

Nu cred sa existe un model tipizat,fiecare societate il adapteaza la specificul activitatii .
Ca un model orientativ atasez un PV.

Fisiere atasate


Aceasta postare a fost editata de iozsef39: 07 November 2008 - 10:12 PM




#2 VIVI1968

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 256 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:constanta
  • Interests:mai multa informare si comunicare

Postat 13 January 2009 - 10:46 AM

Poate te ajuta urmatorul model.
Nu am avut timp sa-i sterg sumele. :thumbup:

Fisiere atasate


Aceasta postare a fost editata de vrinceanu: 13 January 2009 - 10:48 AM

vivi



#3 eliotys

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 118 Postari:
  • Gender:Female

Postat 13 January 2009 - 11:11 AM

Am pus si eu un model de pvi in atasament; mentionez ca e pt o institutie publica si contine doar ceea ce se gaseste in patrimoniul acesteia si prin urmare trebuie adaugat sau eliminat cate ceva in functie de specificul entitatii respective.

Fisiere atasate


Aceasta postare a fost editata de eliotys: 13 January 2009 - 11:13 AM






1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL