Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
recuperare acte angajat (pentru pensionare) de la firma aflata in lichidare - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


recuperare acte angajat (pentru pensionare) de la firma aflata in lichidare

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 ovidiu i

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 14 November 2012 - 09:56 AM

Buna ziua.
Incerc sa recuperez (pentru pensionare) adeverinta de vechime + statele de salar de la o firma care a fost lichidata acuma cativa ani.
Lichidatorul ma trimite la firma cu care a semnat contract sa pastreze arhiva cu documentele firmei, cei de la firma asta imi spun ca ei nu au drept sa imi dea nici o hartie, numai lichidatorul poate merge sa ia (insotit de o contabila care la randul ei trebuie sa fie certificata sa elibereze adeverinte), dar ca mai bien incerc la ITM ca ei sigur au copiile actelor. Cei de la ITM spun ca au actele, dar nu au statele de salar, numai la firma care detine arhiva sunt actele astea.

Concret - poate ma ajuta cineva de aici - ce ar tebui sa fac acuma?


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL