Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Subiecte examen angajare, promovare functionari publici - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Subiecte examen angajare, promovare functionari publici

examene functionari publici
6 replies to this topic

#1 akares59

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 47 Postari:

Postat 17 December 2012 - 11:25 AM

Cred ca ar fi util sa gasim modele de subiecte date la concursurile de promovare, angajare etc. si sa le postam aici, sau in alta parte, eventual pe categorii de concursuri: pt functionari pubici de executie, de conducere sa. Pentru mine ar fi de mare ajutor, si poate si altii vor gasi util acest lucru si ma vor sustine.
Multumesc.



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 17 December 2012 - 12:48 PM

puneti-le aici, oameni buni :smile:

daca aveti pbl. cu postarea lor, dati-mi de veste si rezolvam.




#3 akares59

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 47 Postari:

Postat 10 October 2013 - 02:16 PM

Am gasit cate ceva.

Continuare...

Fisiere atasate





#4 akares59

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 47 Postari:

Postat 16 October 2013 - 02:36 PM

Continuare...

Fisiere atasate





#5 AlinaG81

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 12 October 2016 - 08:02 PM

Buna seara!
V-am atasat subiectele pentru postul de agent agricol, debutant, clasa III.

Fisiere atasate





#6 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 13 October 2016 - 09:29 AM

multumim frumos, Alina ! :smile:



#7 Indecisa

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 24 October 2019 - 09:01 AM

Buna ziua,
As dori,daca se poate si aveti subiecte pentru un post de Referent IA,bibliografia este din OUG 57/2019,Legea 182/2002 si Regulamentul 679/2016 privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal si privind libera circulatie a acestor date.De cateva zile tot lecturez,insa am impresia ca nu retin nimic,am inteles ca este sinteza,nu grila.Nu am nicio ideea cum se tin aceste concursuri,cate subiecte se dau si cum ar trebui sa invat pentru a putea promova.
Multumesc mult si o zi frumoasa!






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL