Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cmi - ce taxe si impozite se platesc? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


cmi - ce taxe si impozite se platesc?

cmi impozit
  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 Andreea.F

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 08 January 2013 - 11:21 PM

Buna ziua! Va trebui sa imi infiintez un cmi (am inteles ca este ceva mai simplu decat un srl), cu contract de comodat, la cabinetul unde sunt angajata. Dupa indelungi cautari pe internet si intrebari puse in stanga si in dreapta, am aflat ce acte imi trebuie si cum se poate face acest lucru. Intrebarea mea este: ce taxe, impozite (cat %) trebuiesc platite lunar, trimestrial sau cum se platesc? De asemenea, ce cheltuieli pot deduce? Multumesc anticipat!


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL