Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
depunere declaratii PFA - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


depunere declaratii PFA

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 bucale2000

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 14 January 2013 - 02:18 PM

Buna ziua,

Eu am un PFA care este inregistrat ca platitor TVA si am un angajat. Adresa mea de domiciliu este in Sectorul 3, dar sediul PFA este in Sectorul 1. Unde trebuie sa depun decontul pentru TVA si formularul 112 pentru angajat? Dar formularele 200 si 220, inclusiv plata impozitului pe profit si de sanatate? Acum eu depun 200 si 220 la Sectorul 3, acolo platest impozitul pe profit, iar 112 si 300 le depun la Sectorul 1. E bine asa sau ce ar trebui sa fac?

Cu respect,

Mihai


  • Nu puteti replica pe acest topic



2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL