Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Tichet de cantar - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Tichet de cantar


3 replies to this topic

#1 rosebud

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 110 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Postat 16 January 2013 - 04:30 PM

Buna ziua
As avea nevoie de un program sau o idee cum as putea sa fac o aplicatie in care sa pot introduce datele necesare intocmirii unui Tichet de cantar. Cine are obligatia de a intocmi acest tichet cum procedeaza? Stiu ca sunt pe piata programe dar costa 300 euro. Deci ....?
Am deschis acest topic nou deoarece nu am gasit unde s-a mai discutat aceasta problema .
Va multumesc



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 17 January 2013 - 03:43 PM

iti dau niste modele ... de pe net.

un excel cred ca ar fi singura solutie locala gratuita ... nu stiu daca zic chiar bine ... :smile:

Fisiere atasate





#3 rosebud

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 110 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Postat 17 January 2013 - 04:57 PM

Multumesc. Poate mai vine cineva cu vreo idee. La excel m-am gandit si eu. Poate ma va ajuta cineva si incerc in Access.
O zi buna.



#4 Lili Dardac

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 77 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tulcea
  • Interests:resurse umane, management, contabilitate

Postat 25 July 2014 - 03:05 PM

Eu mi-am facut un tichet de cantar in excel
Ies 3 buc pe pagina, dar am formule in el.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL