Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Care zi a saptamanii va convine pentru o intalnire? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Care zi a saptamanii va convine pentru o intalnire?

22 replies to this topic

Poll: Care zi a saptamanii va convine pentru o intalnire? (36 membri au votat)

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza

#1 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 09 June 2005 - 10:05 AM

Avand in vedere ca sunt deja multi membri pe forumul conta.ro, poate este momentul sa incercam sa stabilim niste intalniri periodice. Pentru inceput, in Bucuresti.
Ideea este ca, stabilind ceva periodic, poate fiecare sa-si planifice programul din timp.

Propun sa ne vedem o data pe luna, in ultima seara de joi a lunii respective, la ora 20:00, sa bem ceva impreuna si sa povestim de una-alta. Vin toti cei care au timp si chef. Locatia urmeaza sa o stabilim de comun acord (poate cel mai bine ar fi o locatie "variabila"). Poate reusim sa ne grupam cu cei de pe classfin.ro

IMPORTANT:
- inclusiv in poll, vorbim despre ultima zi de joi din fiecare luna, la ora 20:00



#2 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 09 June 2005 - 10:35 AM

Eu propun sa ne intalnim intr-un cadru organizat.

Alex




#3 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 09 June 2005 - 10:38 AM

Si eu, Alex! Insa, fiecaruia cum ii convine, n-ai ce face...



#4 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 09 June 2005 - 10:47 AM

sunt convinsa ca o intalnire intr-un cadru organizat e ideal..insa pana atunci, multi membri ai forumului si-au manifestat dorinta unei "intalniri" si cel mai elegant este sa le-o oferim :D



#5 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 09 June 2005 - 11:07 AM

Ok , incerc sa stabilesc un loc



#6 danL

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 689 Postari:
  • Location:CONTAdava

Postat 09 June 2005 - 11:15 AM

Andreea` a spus:

..insa pana atunci, multi membri ai forumului
...care nu sunt numai din Bucuresti.
Poate ar fi buna o intalnire, undeva la munte prin mijlocul tarii, tinand cont si de concediile fiecaruia. Nu sunt sanse mari, dar trebuie incercat. Si tot pe baza de chestionar stabilim locatia.



#7 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 09 June 2005 - 11:21 AM

Eu prefer sa facem intalniri in fiecare oras.
Prima intalnire o facem in Bucuresti, Apoi incercam sa facem intalniri in alte orase.

Ce parere aveti?



#8 popl

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 37 Postari:

Postat 09 June 2005 - 11:30 AM

Parearea mea este ca toti avem nevoie de o comunicare cu cei din breasla , deci cel mai bine ar fi ca aceste intalniri sa se faca in fiecare oras, pe aceasta cale trag un semnal de alarma si la Cluj.Probabil ca dupa ce se vor forma aceste celule in diferite orase se va putea organiza o intalnire la nivel de tara .Cred ca s-ar merita acest efort.



#9 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 09 June 2005 - 11:31 AM

conta_ro a spus:

Eu prefer sa facem intalniri in fiecare oras.
Prima intalnire o facem in Bucuresti, Apoi incercam sa facem intalniri in alte orase.

Ce parere aveti?

Si uite asa revenim la problema organizarii ca lumea, mai ales ca (poate) vor veni si din alte orase...



#10 laura2005

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 Postari:
  • Location:oradea

Postat 09 June 2005 - 02:06 PM

Sunt de acord cu Alex ,sa facem in fiecare oras,si pentru inceput Bucuresti.
si sa facem o organizare ca lumea,insa optezi pentru sambata,deoarece
pentru mine ,de exemplu imi convine( cred si pentru ceilalti care nu sunt din Bucuresti)vineri noaptea pe tren si sambata noaptea ma intorc si duminica
pot sa ma odihnesc.

sa vedem si alte pareri :D
LAURA JUNC



#11 pestesa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 498 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:lucrurile frumoase

Postat 09 June 2005 - 02:48 PM

si eu cred ca sambata ar fi buna o intalnire sa vedem care si cum sta, dupa care cred ca e buna ideea lui danL, sa ne intalnim undeva sa ne cunoastem mai bine, undeva la munte, fiecare pe cheltuiala lui si am convingerea ca se poate chiar negocia un pret bun daca suntem ceva mai multi... stabilim prin vot o data ca sa aruncam pastila la sefi cand si cat ne vom lua concediu si cred ca ar putea iesi ceva frumos.

... zic si eu



#12 floris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1376 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 09 June 2005 - 06:04 PM

danL a spus:

Poate ar fi buna o intalnire, undeva la munte prin mijlocul tarii, tinand cont si de concediile fiecaruia.

si eu vreau la munte.



#13 cALOEANU

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 10 June 2005 - 02:49 PM

cred ca pentru incepu este cel mai bine in fiecare oras
apoi dupa ce ne cunoastem putem sa facem si ceva planificat
la munte sau in alta parte
propun pentru incepu in Bucuresti :roll:



#14 danYela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 38 Postari:
  • Location:Piatra Neamt

Postat 10 June 2005 - 07:34 PM

Pentru inceput este bine si in Bucuresti dar in week-end pentru ca in cursul saptamanii este greu pentru cei din provincie. Ideea cu muntele este foarte buna.



#15 SIMONA CODREANU

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:
  • Location:HUSI/VASLUI

Postat 10 June 2005 - 08:31 PM

simbata ar fi foarte bine, caci eu sint din Husi/Vaslui si asi avea timp sa ajung in bucuresti si duminica sa plec.



#16 Boriss

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 11 June 2005 - 08:41 AM

Sunt " PENTRU " , dar sa ma anuntati din timp, stiti ca dusmanul nostru este TIMPUL
Boriss



#17 dede

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 168 Postari:
  • Location:Sibiu

Postat 11 June 2005 - 02:45 PM

O idee excelenta. Eu sunt din Sibiu si cred ca un schimb de parari si opini in noua "oferta " legislativa este FFF bine venit. Sambata ar fi cel mai bine



#18 george75

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 152 Postari:

Postat 12 June 2005 - 08:08 AM

E o idee excelenta :lol: Cred ca sfarsitul saptamanii (ultima sambata din luna spre exemplu) ar fi cel mai potrivit dar intalnirea trebuie bine organizata astfel incat atmosfera sa fie placuta , sa ne simtim bine si sa mai uitam si de stresul zilnic . Cred ca o intalnire saptamanala ar fi prea mult pentru inceput ,din punct de vedere al organizarii , desi eu nu as avea nimic impotriva



#19 Goia Mihaela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 12 June 2005 - 05:27 PM

sa fiu sincera as vrea tare mult sa ne intalnim cat mai multi de pe forum,ar fi foarte interesant. :lol:
ca zi de intalnire ar fi bine sambata



#20 marypus

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 13 June 2005 - 12:55 PM

este mai bine in weekend ptr. toata lumea...
eu sunt din neamt..... ca sa ajung la Bucuresti am nevoie de cel putin 2 zile. Care mai este din neamt ?






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL