Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Care zi a saptamanii va convine pentru o intalnire? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Care zi a saptamanii va convine pentru o intalnire?

22 replies to this topic

Poll: Care zi a saptamanii va convine pentru o intalnire? (36 membri au votat)

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza

#21 ISA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 369 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 13 June 2005 - 02:06 PM

Buna ideea cu intilnirea. Si eu as propune sa se desfasoare in fiecare oras intii, sa ne cunoastem mai bine. Apoi nu ar fi rau sa ne intilnim si la Bucuresti. Capitala, sa recunoastem are o viata economica mult mai activa si , in concluzie, putem afla lucruri noi de care s-au lovit colegii nostri. Cine stie, poate in timp ne vom organiza mai bine, fara ajutorul CECCAR, care nu face mare lucru pentru noi.



#22 nicoleta Ilie

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 14 June 2005 - 10:18 AM

O intalnire ar fi nemaipomenita! Sunt de acord cu ziua de sambata cu toate ca mi-ar conveni orice zi a saptamanii, dar trebuie sa ne gandim si la cei din provincie.




#23 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 14 June 2005 - 02:02 PM

Deci am cazut deacord ca ne intalnim sambata
Propun sa trecem la subiectul urmator:
care sambata?

http://www.conta.ro/...opic.php?t=4773






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL