Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
revisal nedepus - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


revisal nedepus

1 reply to this topic

#1 prmtop

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 18 February 2013 - 11:06 AM

ce pot face in cazul in care contabilul cu care nu am avut contract, NU a depus revisal la cei doi angajati in august 2012?
am fost sa depun acum revisal la modificarea salariilor si constat ca nu am fost inregistrati
multumesc



#2 kissily

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 20 Postari:

Postat 26 February 2013 - 11:33 AM

am un angajat cu 2 ore care a avut salariul 175 ron si nu am depus revisalul cu majorarea pana la 188 ron in termen de 20 zile... ce amenda risc sa iau daca depun acum si ce mai pot face? multumesc!







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL