Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
srl cu capital de stat - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

srl cu capital de stat

1 reply to this topic

#1 dragosdana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 136 Postari:

Postat 29 March 2013 - 02:01 PM

Un srl cu capital de stat (o primarie) are de depus ceva declaratii in plus? Am citit ceva de S1001 si nu am inteles nimic.



#2 ralucamihaela

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 05 April 2013 - 11:53 AM

Daca primaria a infiintat un srl intr-adevar trebuie sa depuna in plus aceasta declaratie. Amenda este mare pt nedepunere. Se descarca de pe MIn Fin si vedeti daca apareti in lista din declaratie. Trebuie sa raportati datoriile(principal si arierate) si total ven si chelt din exploatare







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL