Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Salariata insarcinata - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Salariata insarcinata

3 replies to this topic

#1 scorpiutza_leny

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 100 Postari:

Postat 26 April 2013 - 08:29 AM

Pe langa adeverinta de la medicul de familie prin care sa ateste starea ei ce mai trebuie sa prezinte la societate? Si societatea unde este nevoita sa declare acest lucru?
Va multumesc! Nu am mai avut cazuri si poate ma ajuta cineva...



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 26 April 2013 - 02:08 PM

te ajut eu, draga Leny :smile:

sa stii ca o sa ai ceva de lucru, din pacate !
pun, atasat, tot ce am gasit eu cand m-am interesat de acest subiect !
te rog sa ai rabdare si sa citesti toate informatiile fiindca nu e de gluma cu protectia gravidei la locul de munca.

pe scurt, salariata trebuie sa instiinteze firma IN SCRIS ca este gravida, iar firma trebuie sa ii asigure conditii speciale de lucru si de repaus.
de asemenea, firma trebuie sa intocmeasca un dosar la gravidei si sa anunte ITM-ul, care, in mod sigur vine in control ! :sad:

numai bine :smile:

Fisiere atasate





#3 scorpiutza_leny

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 100 Postari:

Postat 29 April 2013 - 11:17 AM

Da, intr-adevar muuult de lucru . Multumesc din suflet!



#4 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 29 April 2013 - 11:34 AM

cu drag :biggrin:






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL