Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
reangajare - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


reangajare

reangajare
3 replies to this topic

#1 m_lavy

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 20 May 2013 - 02:03 PM

Buna ziua

Ma confrunt cu o dilema!
Am un angajat care si-a dat demisia acum o luna
A revenit spasit si adm a fost de acord sa-l angajam din nou-reangajam.
Intrebarea mea este daca ii folosesc acelasi cim sau dau nr in continuare, adica SA fac alt cim.?
Va multumesc!



#2 mgabi

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1344 Postari:
  • Gender:Female

Postat 21 May 2013 - 08:45 AM

Faci alt CIM , acela a fost inchis prin demisie.

Nu poti continua (prin aditionale) decat un act in vigoare.




#3 nico1979

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 93 Postari:

Postat 05 February 2014 - 11:30 AM

Am avut un angajat care si-a incetat contractul la data de 05.08.2013 cu art 55b. Acum incepand cu 15.02.2014 doreste sa se angajeze din nou.
1.Cum operez in Revisal, ca si cum as inregistra un nou contract si numele acestuia sa-mi apara de 2 ori la contracte odata activ si o data incetat sau reactivare?
2. Ii fac un nou contract de munca si un alt dosar de personal?


Multumesc





#4 Dana42

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2187 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:RO

Postat 06 February 2014 - 09:51 AM

Ii faci un nou contract!

Dana







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL