Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
PFA, trebuie Fisa Medicală ?! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


PFA, trebuie Fisa Medicală ?!


  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 geoang

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 31 May 2013 - 09:14 AM

Buna ziua!
De curand am auzit despre unele controale la PFA, cerand sa prezinte Fisa Medicală, ceva de protectia Muncii..... Sunt un PFA, fara angajati, fara Contract de Munca (CIM). Mereu am stiut ca Fisa Medicala/ analize se fac la orice angajare.... dar la PFA nu era cazul......
Ce puteti sa-mi spuneti despre toate acestea?! Mentionez ca am cod CAEN 9511, fara punct de lucru, cu deservire La Client.
Va multumesc, George A.


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL