Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
lucrare licenta lohn - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


lucrare licenta lohn

lohn
2 replies to this topic

#1 Cris1tian1

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 07 July 2013 - 10:23 PM

Buna ziua,trebuie sa fac o lucrare de licenta despre regimul lohn iar indrumatorul meu nu ma ajuta mai deloc,nici macar cu sfaturi.
M-am gandit sa postez aici,poate e cineva cu dorinta de a-mi acorda un sfat,putin ajutor.

Lucrarea mea se numeste : Studiu privind contabilitatea obtinerii si valorificarii productiei in regim lohn. Este vorba despre o firma de incaltaminte.

Am rasfoit tot internetul si am gasit ceva cat de cat folositor,dar mai am nevoie de cateva informatii despre acest regim. Daca ati putea sa ma ajutati cu ceva articole folositoare as aprecia.

In general am nevoie de informatii generale privind contabilitatea in regim lohn,legi pentru acest regim,despre productie.. Ce credeti ca mi-ar fi de folos.
Sper sa nu intelegeti gresit cererea mea ca si cum as cere "mura-n gura".

Multumesc frumos eventualelor persoane care imi acorda o mana de ajutor.



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 08 July 2013 - 03:54 PM

dragule, inainte de toate ma gandesc c-ar trebui sa ne dai tu ce ai gasit ca sa nu-ti dam si noi aceleasi date si sa ne pierdem vremea toti (noi - cautand si postand, tu - cititnd/primind ce ai deja).

hai ca incerc sa te ajut eu; am doar rugamintea sa mai revii la topic cu cate un mesaj de genul "ati gasit ceva nou ? " ca sa iasa topicul in fata si sa-l vad, aducandu-mi aminte de lucrarea ta.

nu promit sa fiu de mare ajutor, dar macar o sa incerc sa-ti mai gasesc niste materiale ... :smile:




#3 Andreea Scutaru

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Postat 09 July 2013 - 02:50 AM

Si eu am exact aceeasi tema de licenta si aceeasi problema cu profesorul coordonator...si cu timpul :(
Orice ajutor e binevenit!
Multumesc! :)






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL