Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
buget depasit salarii - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

buget depasit salarii

1 reply to this topic

#1 enya71

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 77 Postari:

Postat 21 July 2013 - 06:38 PM

Buna ziua,

Sunt contabil sef la o scoala. La inceput de an am primit un buget fix aferent fondului de salarii. Problema e ca acesti bani nu mi-ar ajunge decat pana in septembrie. Am intrebat la primarie si mi s-a raspuns ca nu a ramas nimeni fara salarii vreodata...dar...daca depasesc acest buget e legal? Ce ar trebui sa fac? Ca profesorii nu pot sa-i dau afara!!!!!!



#2 BIBI

    Membru activ

  • Validating
  • PipPipPip
  • 1336 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti
  • Interests:contabilitate, fiscalitate, legislatie

Postat 23 July 2013 - 07:39 PM

Siutatia acesta este cam in tot invatamantul, indiferent de nivel. Se pare ca la rectificare se va asigura diferenta de buget.
Daca nu..... experimentam .... voluntariatul.
Dupa cum se prezinta situatia economica.... am auzit pe cineva spunand: Urmeaza Saracie Lucie!
Sper sa nu fie viitorul atat de negru.







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL