Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Care sambata va convine pentru o intalnire? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Care sambata va convine pentru o intalnire?

37 replies to this topic

Poll: Care sambata va convine pentru o intalnire? (42 membri au votat)

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza

#21 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 22 June 2005 - 12:50 PM

Nici pt. Bucuresti nu sunt doar 2 ore. In 2 ore abia apucam sa ne vedem la ochisori cu totii, mai ales daca vom fi mai multi. un 'buna, eu sunt .. cutare.. ce bine-mi pare, ce mai faci..' si au zburat cele 2 ore de care zici tu, Andreea!



#22 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 22 June 2005 - 01:14 PM

Otilia..fiecare sta cat poate :)




#23 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 22 June 2005 - 01:23 PM

Sigur vor trebui mai multe ore ca sa ne cunoastem cat de cat. Pt 2 ore in care nici n-apuci sa te vezi bine, mai ca nu merita efortul cu cautatul salii si alte organizari. Stii bine ca Alex se da peste cap cu asta... Nu e vorba ca nu ne putem desprinde 2 ore ci ca nu merita atata efort pt. cele 2 ore invocate de tine ca argument.
O zi frumoasa.



#24 pestesa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 498 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:lucrurile frumoase

Postat 22 June 2005 - 02:18 PM

2 ore sau doua zile ce conteaza?... important e ca am zis ca vrem sa ne intalnim si daca chiar vrem sunt de parere ca fiecare isi poate face timp si sunt de acord cu Andreea - HAI SA NU O MAI LALAIM - asa oricand fiecare o sa aiba probleme, o sa vina cu propuneri sau pareri. Eu zic sa o facem si gata



#25 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 22 June 2005 - 02:47 PM

daca eu nu o sa pot sa vin decat 10 minute doar ca sa am prilejul sa salut lumea o sa vin !



#26 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 22 June 2005 - 07:12 PM

Dragilor, daca va spun ca am toate sansele sa ne fi gasit o locatie super, ce ziceti? :P
E vorba de o fosta baza de agrement, pe langa Herastrau, cu vedere la lac, cu o mare, mare "curte', se pun mesele afara pe iarba, unde doreste caprioara, cum doreste caprioara, mai la sepereu, sa putem vorbi, rade, da din picioare si alte-alea fara sa deranjam pe nimeni! Bem si noi o bere, cine vrea, mancam un mic, o atentie, o maslina, la preturi civilizate, om rupe si noi, cine vrea, 2-300.000 lei in functie de ce doreste fiecare si o facem ca lumea. Nu trebuie sa ne rupem in figuri costisitoare, dar mai vorbim, mai radem, mai una-alta, sa merite deplasarea! Maine seara vreau ma duc cu Alex (am vorbit deja) sa vada si el si sa stabilim cand se poate comite, ca acolo mai sunt aniversari, nunti... O cunosc pe patroana de cativa ani si stiu ce se poate face; era o vreme cand ma duceam destul de des acolo, la o ciorba de burta, un gratar, o berica, deh... :lol: Ne organizam noi si cu transportul, ca nu e la bulevard sa venim cu RATB-ul, cel putin asa era acum vreo 2 ani, dar, poate s-a mai schimbat - trebuie vazut...
Ce ziceti ?



#27 theolumi

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 76 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 22 June 2005 - 07:33 PM

9 iulie e perfect.



#28 lorenzo

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Arad

Postat 23 June 2005 - 06:08 AM

2 sau 9 iulie, mai ales ca se pare ca voi fi in Bucuresti intre 30.06 si 10.07.



#29 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 June 2005 - 12:02 PM

Ziceti, fratilor, daca v-ar placea locatia aia, la lac !!!!! IN PRINCIPIU ! :!: :!: :!:
Sa nu ne ducem degeaba acolo! Daca preferati alt TIP de locatie, ziceti !!! .



#30 danL

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 689 Postari:
  • Location:CONTAdava

Postat 23 June 2005 - 12:11 PM

Ce se poate zice Otilia? Suna bine. Raspunsul trebuie sa vina din partea celor din Bucuresti. Pentru cel din tara, care se hotareste sa mearga, eu cred ca ii este indiferent, daca este facuta rezervarea si daca sunt asigurate conditiile de transport pana acolo(din Bucuresti).



#31 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 June 2005 - 12:31 PM

Eu cred ca stiu baza sportiva..oricum o sa fie frumos indiferent unde va fi :D



#32 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 June 2005 - 02:29 PM

Locatia este IN Bucuresti ! Si e o FOSTA baza 'sportiva'... De acolo poti vedea cladirile mai inalte din Baneasa.
Dar daca va e indiferent unde va fi intalnirea... eu credeam ca e importanta locatia ! :? De aia ne si agitam, dar daca nu e...



#33 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 June 2005 - 02:38 PM

Otilia..putem sa stam si afara in ploaie..important este ca ne vom intalni !! si ca cei din provincie fac tot posibilul sa fie aici cu noi :D



#34 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 June 2005 - 02:42 PM

Andreea` a spus:

Otilia..putem sa stam si afara in ploaie..important este ca ne vom intalni !! si ca cei din provincie fac tot posibilul sa fie aici cu noi :D

Daca puteti sta si afara in ploaie, la ce, D-zeu, sa ne mai agitam pt. spatiu ? :?



#35 danL

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 689 Postari:
  • Location:CONTAdava

Postat 23 June 2005 - 02:46 PM

ALUPEI OTILIA a spus:

Daca puteti sta si afara in ploaie...
da, afara in ploaie... la locatia de mai jos :D

ALUPEI OTILIA a spus:

Locatia este IN Bucuresti ! Si e o FOSTA baza 'sportiva'...
...nu cred sa avem asa ghinion, cu o ploaie



#36 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 June 2005 - 02:48 PM

:D



#37 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 23 June 2005 - 04:33 PM

va rog sa votati
http://www.conta.ro/...opic.php?t=4987



#38 sunyhell

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 01 July 2005 - 11:13 AM

Salut!

De unde stim cu singuranta care este data si locul de intalnire final, pentru ca, din ce vad, momentan se mai voteaza si nu se stie nimic sigur 100%?
Diana-Pitesti :?:
Totul este relativ, chiar si adevarul ...






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL