Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
bani ramasi in casa la bilant - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

bani ramasi in casa la bilant

1 reply to this topic

#1 enya71

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 77 Postari:

Postat 14 October 2013 - 09:57 AM

Buna ziua,

In data de 30 seprembrie am scos cash dintrezorerie o suma de bani. Din aceasta suma am cheltuit mai putin cu 40 ron bani ramasi in casa la bilant. Am lasat banii in 5311 si am facut bilantul...dar... ma suna de la primarie si i-mi spun ca mie cu acesti bani(40 ron) nu-mi iese contul de rezultat patrimonial. In ce cont contabil /cont executie pot pune acesti bani la bilant sa-mi iasa contul de rezultat?

Aceasta postare a fost editata de enya71: 14 October 2013 - 09:58 AM




#2 costinel062000

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 28 Postari:
  • Location:targu jiu

Postat 14 October 2013 - 11:43 AM

581=770.20 40 l;ei
5311=581 40
770.20=121.20 40lei deci automat s a inreg in 121.20







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL