Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
monografie linie credit transformat in credit pe 4 ani - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

monografie linie credit transformat in credit pe 4 ani

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 Lizuca11

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:

Postat 14 October 2013 - 02:59 PM

Buna ziua,

Firma la care lucrez are o linie e credit la care s-a cerut prelungire si in final l-au transormat in credit cu rata pe 4 ani.
Eu am in 5191 - pe credit linia utilizata sau totala care va deveni credit pe 4 ani. In ce cont se trece acum suma respectiva eu am 5191 pe credit ? care este inregistrarea lunara la rata ?
Creditul pe 4 ani intra la calculul gradului de indatorare ?

Multumesc


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL