Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
zile libere pt. deces in familie - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


zile libere pt. deces in familie


1 reply to this topic

#1 elena215

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 28 November 2013 - 09:06 AM

Buna ziua, va rog sa-mi spuneti cum se ponteaza zilele libere acordate unui salariat pentru deces in famile ? Mentionez ca societatea acorda tichete de masa .



#2 mgabi

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1344 Postari:
  • Gender:Female

Postat 28 November 2013 - 10:49 AM

Zilele libere platite (in cazul unor evenimente din familie) functioneaza ca si CO-ul (ca si cum ai mari zilele de CO din anul resp. la care are dreptul).

Nu primeste tichete pt. ca nu este prezent la munca (asa cum nu primeste nici pt. CO)

PS: Ar fi bine sa existe in ROI sau in contract specificat nr. de zile pentru aceste situatii.







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL