Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
acces stagiu audit financiar - topic 2014 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

acces stagiu audit financiar - topic 2014

9 replies to this topic

#1 dianasb

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 03 January 2014 - 12:45 AM

Buna seara! sunt interesata sa ma inscriu la testul de acces din februarie 2014 organizat de CAFR, insa as vrea sa aflu cum o sa se desfasoare perioada de stagiu...in cazul in care voi lua testul :).
Eu sunt din Sibiu, nu avem aici filiala CAFR si ma intereseaza cum pot participa la cursuri. Este obligatoriu sa ma deplasez in centrele in care se organizeaza "fizic" intalnirile, sau pot opta si pt varianta online. Pentru sustinerea testelor, la fel...trebuie sa ma prezint la centrele unde se organizeaza? Mi-ar fi cam dificil sa plec din localitate, mai ales daca sunt mai multe cursuri pe an, pentru ca am si un bebe. M-ar ajuta mult raspunsurile dvoastra si m-ar ajuta sa iau o decizie: sa ma inscriu acum sau sa mai aman pana mai creste bebe. Va multumesc!



#2 Daniel26

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 31 January 2014 - 03:56 PM

Salut,

are cineva testul de anul trecut 2013 pentru accesul la stadiu ?

Daca da poate sa imi dea un PM.

Multumesc,




#3 annamariapopa

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:iasi
  • Interests:contabilitatea

Postat 07 February 2014 - 02:28 PM

Nu mai da nimeni de pe acest forum examen de acces la CAFR pe 15.02.2014 ? sa facem schimb de materiale, idei,etc
Ana Maria Popa



#4 annamariapopa

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:iasi
  • Interests:contabilitatea

Postat 07 February 2014 - 02:41 PM

Pentru stagiu din ce am citit pe cafr.ro este o platforma e-learning unde sunt cursuri si sesiuni ve verificare a cunoastintelor.
Ana Maria Popa



#5 florrin2006

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 12 February 2014 - 05:02 PM

Vezi postareaannamariapopa, la 07 February 2014 - 02:28 PM, a spus:

Nu mai da nimeni de pe acest forum examen de acces la CAFR pe 15.02.2014 ? sa facem schimb de materiale, idei,etc
Buna, dau eu :) de ce materiale ai nevoie?



#6 florrin2006

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 12 February 2014 - 05:10 PM

Vezi postareaannamariapopa, la 07 February 2014 - 02:28 PM, a spus:

Nu mai da nimeni de pe acest forum examen de acces la CAFR pe 15.02.2014 ? sa facem schimb de materiale, idei,etc
Ana Maria, as vrea sa vorbesc cu tine despre examen inainte de 15 feb daca reusesti sa intrii



#7 Alina Dragu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 13 February 2014 - 09:19 AM

Stagiu se poate realiza cu ajutorul unei platforme ,,e lernnig,, nu este nevoie sa va deplasati.
Merge-ti u incredere pe acest drum, va vet descurca bine.



#8 brenda_sv_ro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 249 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Suceava
  • Interests:sa invat cat mai multe

Postat 26 September 2014 - 03:44 PM

Este cineva care a dat in ultimii 2-3 la acces la CAFR? Ma intereseaza daca subiectele respecta bibliografia din care se da.
sunt un mic invatacel, dar o sa cresc si eu mare ca voi



#9 Mihaela.Ciobanu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 25 February 2016 - 04:55 PM

Buna. Sunt interesata sa sustin examenul de acces la stagiu organizat de CAFR. Mai este cineva interesat de acest examen? Aveti grile date in anii anteriori, altele decat cele din 2012 existente pe site-ul CAFR? Va multumesc anticipat pt raspuns.



#10 brenda_sv_ro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 249 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Suceava
  • Interests:sa invat cat mai multe

Postat 25 February 2016 - 06:15 PM

Nu prea cred ca mai au importanta testele grila din anii trecuti. Bibliografia e schimbata. Acum avem standardele de audit, tot codul fiscal. E mult mai mult de invatat.
sunt un mic invatacel, dar o sa cresc si eu mare ca voi






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL