Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cum sterg un topic - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


cum sterg un topic

stergere topic
4 replies to this topic

#1 florina111

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 19 February 2014 - 05:05 AM

Buna! as dori sa sterg un topic postat de mine, la care nu am primit nici un raspuns.Cum se procedeaza? Multumesc!



#2 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 19 February 2014 - 09:14 AM

Doar moderatorii sau administratorul foumului pot face acest lucru , dvs. nu aveti permisiuni !

Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#3 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 19 February 2014 - 11:15 AM

inainte de orice altceva, tu n-ai postat un topic, ci doar un mesaj intr-un topic.
daca vrei sa-ti sterg acel mesaj, desigur ca o pot face, dar topicul la care ai postat nu am de ce sa il sterg (pe tot).

legat de raspunsurile de pe forum, cf. regulamentului, nimeni nu este obligat sa raspunda.
este posibil sa primesti un sfat f repede, sau mai tarziu, sau deloc.
asa merg lucrurile pe orice forum - niciunde nu se raspunde la absolut toate intrebarile, asa ca .... depinde de cum ti-e norocul.
de obicei, cine doreste un raspuns neaparat, insista cu formule de genul "Va rog, un raspuns", "Nu ma ajuta nimeni ?", " E urgent, ma ajuta cineva ?" ... etc ...

deci, vrei sa-ti sterg mesajul de acolo ? :smile:



#4 florina111

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 19 February 2014 - 05:11 PM

Da,vreau sal stergi.Nu am spus ca e obligatoriu sa imi raspunda cineva.Multumesc.



#5 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 20 February 2014 - 12:05 PM

... ai reprosat faptul ca nu ai primit raspuns, de aceea ti-am explicat ca pe acest forum (ca si pe oricare altul) nu exista obligativitatea de a raspunde tuturor intrebarilor.
personal, ma straduiesc sa dau solutii la cat mai multe dintre ele, insa crede-ma ca nici eu nu le stiu pe toate, iar documentarea pt o speta pe care nu o stiu deja imi poate lua chiar si o zi intreaga ca sa fiu sigura ca ce raspund este corect.

ma rog, e decizia ta pana la urma ... eu te-am sfatuit cum sa insisti, dar desigur ca iti respect dorinta si iti sterg mesajul de acolo.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL