Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
contractul nu apare in registru - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


contractul nu apare in registru

2 replies to this topic

#1 cristian nastase

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 72 Postari:

Postat 21 February 2014 - 10:26 AM

Astazi am inregistrat in revisal un contract nou, care nu apare in lista de contracte, insa apare daca vreau sa-l modific, corectez, suspend, detasez sau daca apas pe incetare. De asemenea, angajatul apare in lista salariati.
Contractul are data semnarii 21 februarie 2014 si daca inceperii activitatii 24 februarie 2014. Astazi ar trebui sa-i raportez, insa ce fac daca nu apare in registru.



#2 mgabi

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1344 Postari:
  • Gender:Female

Postat 21 February 2014 - 10:53 PM

Pe 24 o sa-ti apara :))

Transmite revisalul ca sa scapi de grija si apoi daca vrei sa verifici, schimba data calculatorului si vezi ce-ti zice cand intri la rapoarte/registru in revisal.

Poti sa faci si o salvare a firmei inainte daca ti-e teama.

PS: Nu uita sa dai data la loc dupa aceea!




#3 cristian nastase

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 72 Postari:

Postat 21 February 2014 - 11:30 PM

Am rezolvat problema, m-am chinuit jumatate de zi ca sa vad ca de fapt contractul era pe pagina a doua.
Oricum, trebuie sa merg la ITM, de la 1 februarie am schimbat locatia sediului secundar si trebuie sa fac modificarile si la ITM, nu pot depune altfel registrul.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL