Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Tipizate in format electronic si declaratii fiscale editabile - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Tipizate in format electronic si declaratii fiscale editabile

tipizate
1 reply to this topic

#1 iliemarina

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 01 April 2014 - 02:04 PM

<p>Buna ziua, pentru ca imi e mult mai comod sa completez tipizatele pe calculator, am transpus o serie de tipizate in format electronic, atat in Excel, cat si in Word. Pot fi modificate in functie de necesitati, in principiu trebuind completate numai sectiunile cu rosu, iar calculele sunt generate in mod automat cu ajutorul formulelor, deci ar fi bine sa nu le schimbati, pentru ca inevitabil, vor rezulta niste calcule eronate. Mie mi-au fost de mare folos si cred ca o sa va fie si voua :). Pentru putin ;).

Fisiere atasate


Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 02 April 2014 - 11:42 AM




#2 iliemarina

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 04 May 2014 - 12:03 PM

Buna ziua, pentru ca imi e mult mai comod sa completez tipizatele pe calculator, am transpus o serie de tipizate in format electronic, atat in Excel, cat si in Word. Pot fi modificate in functie de necesitati, in principiu trebuind completate numai sectiunile cu rosu, iar calculele sunt generate in mod automat cu ajutorul formulelor, deci ar fi bine sa nu le schimbati, pentru ca inevitabil, vor rezulta niste calcule eronate. Mie mi-au fost de mare folos si cred ca o sa va fie si voua :smile:.

Tipizate in format electronic: Bon de consum (colectiv), Borderou de achizitie, Calculator conversie factura euro-lei, Calculator TVA, suma cu TVA si suma fara TVA, Confirmare de primire, Contract de imprumut, Decont cheltuieli, Delegatie RUC si REF, Delegatie Trezorerie pt. extrase, Deviz de lucrari, Dispozitie de incasare si plata, Diurna - Dispozitie de plata, Diurna angajati, Documente Intreprindere Individuala, Factura fiscala cu TVA, Factura fiscala fara TVA, Model NIR - pret unitar EURO, Model NIR pt. SRL cu TVA, Model NIR pt. SRL fara TVA, Monetar, NIR+bon de consum, Nota de contabilitate cu calcul automat, Ordin de deplasare (delegatie), Raport de gestiune zilnic, REGISTRUL - JURNAL INCASARI SI PLATI, Registrul de casa si Situatie produse angro.

Fisiere atasate








Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL