Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Impozit pe profit - Declaratia 101 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Impozit pe profit - Declaratia 101

impozit pe profit impozit profit declaratia 101
3 replies to this topic

#1 conta_conta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Gender:Male

Postat 01 April 2014 - 08:03 PM

Trebuie sa calculez impozitul pe profit si sa intocmesc Declaratia 101. Ma puteti ajuta? Va rog din suflet. Sunt incepatoare si la facultate nu am invatat asa ceva.

Vezi postareaconta_conta, la 01 April 2014 - 08:02 PM, a spus:

Trebuie sa calculez impozitul pe profit si sa intocmesc Declaratia 101. Ma puteti ajuta? Va rog din suflet. Sunt incepatoare si la facultate nu am invatat asa ceva.

de unde sa iau sumele?



#2 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 02 April 2014 - 07:52 AM

La intocmirea declaratiei 101 trebuie sa tineti cont de balanta de verificare si Registru de evidenta fiscala .

Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#3 conta_conta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Gender:Male

Postat 02 April 2014 - 10:41 AM

si ce coloane iau din balanta?



#4 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 02 April 2014 - 12:04 PM

@conta_conta :
vad ca nu vrei nicicum sa respecti regulamentul priv. postarea, iar eu m-am saturat sa tot stau dupa tine !
ai deschis topice noi cand era unul deschis deja pe aceeasi tema, ai postat  de 2 ori acelasi mesaj, ai postat in capitol gresit (chiar acest topic, avem capitol special pt declaratii), ti-am tot mutat mesajele la locul potrivit si ti le-am sters pe cele in plus - deci, ai vazut ca au fost pbl. cu ele, dar ce-ti pasa tie de asta ...
<p>imi pare rau, dar eu nu sunt moderatorul tau personal !

ti-am suspendat 30 zile dreptul de a posta pe acest forum, poate asa intelegi ca trebuie sa respecti regulamentul !

....cat despre cei care raspundeti la mesaje postate aiurea, v-am rugat sa nu le mai raspundeti fiindca astfel ii incurajati sa posteze pe unde apuca ! daca nu ne intelegem cu frumosul, atunci o sa va sanctionez si pe voi, cu mare parere de rau ! si fara suparare ...
topic inchis !</p>






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL