Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
contabilitate in cluburile sportive - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


contabilitate in cluburile sportive


  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 buster15

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 23 May 2014 - 01:18 PM

Buna ziua,
Sunt student in ultimu an la FEAA Galati, si mi-am ales ca titlu de licenta " contabilitatea in cluburile sportive ". Rugamintea mea este daca ma poate ajuta cineva cu legislatie din domeniu, daca as putea sa intreb si anumite probleme cum ar fi transferuri de jucatori ar fi super...
multumesc !


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL