Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
documente - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


documente

1 reply to this topic

#1 Cris08

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 13 February 2014 - 06:58 PM

Buna,

As avea nevoie de cateva informatii legate de intocmirea documentelor, am tot intrebat diferiti contabili insa fiecare cu parerea lui, ei tin contabilitatea pentru SRL-uri si lucrurile sunt diferite.
Pe forumuri se raspunde, insa pe langa intrebari.
As avea nevoie de un pic de ajutor, sunt panicata pentru ca nu stiu cum sa mai procedez.
Ti-as fi tare recunoscatoare daca m-ai lamuri si la randul meu iti stau la dispozitie.



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 14 February 2014 - 06:19 PM

Vezi postareaCris08, la 13 February 2014 - 06:58 PM, a spus:

Pe forumuri se raspunde, insa pe langa intrebari.
si asta-i tot un forum !!

vezi ?? de aia n-are ursu' coada si vulpea abia si-o taraie .... :sad:
vb fara temei !! :blink:
ai incercat sa intrebi ceva aici si ti s-a raspuns pe langa intrebare ?? esti la prima postare pe conta.ro, si neavand experienta cred ca e cam mult sa apreciezi ca raspunsurile de pe acest forum sunt pe langa intrebari ... nu-i frumos ce faci !! :sad:

de fapt, ce doresti sa ti se lamureasca?? ... ca n-ai pus nici o intrebare pana acum ...







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL