Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Neplata pensie PFA - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Neplata pensie PFA

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 alexa88

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 19 August 2014 - 09:51 AM

Buna ziua,


Am rugamintea sa ma ajutati cu un raspuns la situatia mea: am PFA din ianuarie 2012, iar in iulie 2012 m-am angajat. In cele 6 luni pana sa ma angajez, nu am lucrat si nu am platit pensia...stiu ca daca sunt angajata nu mai platesc...insa cum pot face sa aflu cat am de plata pentru cele 6 luni in care eu nu am platit?

Am fost la Casa de pensii saptamana trecuta cu o instiintare pe care am primit-o in decembrie 2013(am uitat sa ma duc atunci) si mi-a zis ca nu poate sa verifice pentru ca am venit prea tarziu, m-a intrebat daca mai sunt angajata si daca mai am pfa si mi-a zis ca nu mai platesc nimic, fara sa imi ceara vreun act ca sa verifice....cum procedez?



Va multumesc!


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL