Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cont IBAN plata amenda ITM sect.2 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

cont IBAN plata amenda ITM sect.2

4 replies to this topic

#1 mihaci

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 493 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 20 October 2014 - 11:02 AM

Buna ziua, va rog, ma ajuta cineva cu codul IBAN AFP sect.2 pentru plata unei amenzi datorate ITM de catre o srl. Am gasit doua conturi:
1. Venituri din amenzi si alte sanctiuni aplicate de Directia Generala Antifrauda cont:RO20TREZ7022035010101XXX si
2. Venituri din amenzi si alte sanctiuni aplicate de catre alte institutii specializate , cont: RO67TREZ7022035010102XXX

Care este contul corect?
Multumesc




#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 20 October 2014 - 11:50 AM

al 2-lea ! cel cu RO67...
am intrebat la ITMB, serv. contabilitate.




#3 mihaci

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 493 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 20 October 2014 - 01:48 PM

Va multumesc mult!



#4 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 20 October 2014 - 02:37 PM

cu drag ! :smile:
chiar mi-a fost teama ca nu voi reusi sa-l aflu fiindca nu gaseam informatia pe site-ul lor, iar la nr. de tel. al ofiterului de serviciu ITMB nu raspundea nimeni fiindca este o singura pers. care ii deserveste si pe cei de la ghiseu si pe cei care suna, prioritate avand cei prezenti acolo (cum e si normal).
asa ca am sunat la un tel. pt audiente la ITM, iar d-na care a raspuns a fost draguta si m-a "dat" la contabilitate de unde am aflat contul corect.

in mod normal, eu cred ca acesta trebuia sa apara pe PV de amenda ... sau sa-l fi lasat cei de la ITM care au venit in control... :sad:



#5 mihaci

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 493 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 20 October 2014 - 06:49 PM

Buna seara, va multumesc din nou!
Amenda este de cativa ani, firma a platit partial imediat dupa ce a fost intocmit procesul verbal, dupa care nu a mai platit o perioada. AFP a blocat contul bancar si acum patronul vrea sa plateasca iar, am constatat ca s`au schimbat conturile de la ultima plata si nu am vrut sa gresesc.
O seara frumoasa!






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL