Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Participi la intalnirea din 9 iulie ? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 9

Salt la continut


Participi la intalnirea din 9 iulie ?

164 replies to this topic

Poll: Participi la intalnirea din 9 iulie - (87 membri au votat)

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza

#161 Iustin

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 72 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 10 July 2005 - 11:23 PM

[quote="ALUPEI OTILIA"][quote=Iustin]lore ipsum....[/quote]

Dupa cum ziceam, am areusit sa ajung in Buc prea tarziu (sambata seara pe la 11). La chisinau stii cand pleci dar nu stii cand vii...

Eu am avut acces la net cam pana la pagina 7 - dar date fiind conditiile, asta e irelevant.

Am propus varianta unui concurs cu premiu pentru data aviatoare - e vorba de niste giroscoape (bune nu doar de amuzament dar si pentru fitness si mai ales pentru relaxarea sau intretinerea musculaturii bratelor si mai ales a incheieturilor.). Sunt fun si foarte la moda.Eu pot aduce cam 30 de giroscoape si pot pune la bataie doua giroscoape ca premii - unu pentru campioana si unu pentru campion! :lol:

Tot mai cred ca o data si un loc fix de intalnire, liber de orice organizare si tot restul ar fi un aranjament mai eficient - cam ca un club. Din experienta de 3 ani cu colegii se pare ca e solutia optima. Cati putem atatea vanim si ne simtim bine si punem tara la cale.

Ultima: nu pricep de ce mesajul e adresat mie in special! Any special feelings Otilia?!
8)



#162 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 July 2005 - 08:32 AM

Iustin a spus:

Ultima: nu pricep de ce mesajul e adresat mie in special! Any special feelings Otilia?! 8)
Scuza-ma ca nu mi-a trecut prin minte sa postez 2 mesaje (unul strict pt. tine, , si altul despre intalnire), ca sa n-ai neintelegeri... :?




#163 mansour ana 34

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 138 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 11 July 2005 - 08:59 AM

Mii si mii de scuze. Mi-am dorit foarte mult sa vin , dar am un bebe de 9 luni pe care, in ultima secunda, nu am avut cu cine sa-l mai las. Dat fiind faptul ca eu nu am internet acasa, ci doar la birou, nu am avut cum sa va anunt. Imi pare extrem,extrem de rau. Poate mai organizati si altadata asa ceva.



#164 marisa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 37 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 11 July 2005 - 09:19 AM

OK, stiu ca nu afost frumos ca am anuntat ca vin si nu am reusit (atunci cand am aflat ca n-am sa ajung am anuntat chiar daca a fost tarziu).....este adevarat si faptul ca in spatele unui nick name se poate afla oricine(chiar asa este..din pacate).....mi-as fi dorit din tot sufletul sa ajung dar de multe ori in viata facem mai mult ce nu ne place decat ce ne dorim sa facem.
Vreau sa-mi suport partea de cheltuieli
Vreau sa stiti ca va respect pe toti cei care intretineti acest forum si cei care luati parte la discutii!!
In speranta ca ceea ce am spus nu e interpretata ca o scuza stupida si pusa din spatele unui nick name va doresc o zi de luni minunata!!



#165 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 July 2005 - 09:45 AM

Pt marisa si cei care si-au anuntat participarea si n-au aparut :

Este prea tarziu pentru scuze si in special jenant pt bani. :evil:

Consider acest subiect inchis.
Asteptam galeria de poze in cursul zilei de astazi!
Noi cei care am fost, ne-am simtit bine si o sa mai participam cu siguranta :) A fost prima intalnire a membrilor conta.ro. Nu ultima, nu singura! Le asteptam cu nerabdare pe urmatoarele!

Va multumim pt participare!






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL