Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Sala laser tag - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Sala laser tag


1 reply to this topic

#1 alinacorina65

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 16 December 2014 - 11:10 AM

Buna ziua. Am pentru facultate un proiect legat de infiintarea unei sali de laser tag. Nu reusesc sa gasesc nicaieri aspecte legate de legislatie sau mediu ce trebuie luate in considerearea la deschiderea unei asemenea sali. Am pus intrebarea si pe un forum de avocatura, dar nu am primit un raspuns. Ma puteti ajuta? Multumesc



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 17 December 2014 - 01:05 PM

am scotocit pe net vreo ora dupa date si crede-ma ca nu am gasit nimic care sa te ajute la tema ta ... imi pare rau, zau ... :sad:
sa fiu in locul tau, m-as duce la niste sali din astea si as incerca sa vb cu cineva din conducere, sa-i spun pt ce imi trebuie informatiile si poate are bunavointa sa ma ajute.
altfel, va trebui sa apelezi la un avocat, dar asta-i pe bani, din pacate.

bafta !







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL