Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
activitatea principala - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

activitatea principala


1 reply to this topic

#1 miha_3laa

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 30 December 2014 - 01:53 AM

Buna seara, sunt noua pe acest forum si in acest domeniu..am cateva intrebari, daca ma poate ajuta cineva. Am o firma deschisa de un an si jumatate care nu a avut niciodata activitate,acum doresc sa incep activitatea dar nu in domeniul principal de activitate trecut pe certificat, ce trebuie facut in aceasta privinta? Firma la momentu actual o am deschisa in judetul Craiova si sediul tot aici, activitatea doresc sa o am in CT., ce trebuie sa fac in aceasta privinta?



#2 uiliv

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 97 Postari:
  • Location:Pascani

Postat 02 January 2015 - 05:34 PM

Buna ziua
Am o firma cu cod caen 4719 comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare.activitate principala,la activitati secundare am printre altele trecut cod caen 4520 intretinerea si repararea autovehiculelor,intrebarea mea este pot vinde piese auto daca nu am trecut si codul caen 4531?Ce se intampla daca vanzarea de piese auto depaseste vanzarea celorlalte produse trebuie schimbat codul caen principal?
Va multumesc







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL