Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
casa de marcat conectata la calculator - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


casa de marcat conectata la calculator

3 replies to this topic

#1 gennaro

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 18 January 2015 - 02:37 PM

Hello,

Sunt nou pe aici si am si eu nevoie de putin ajutor : Vreau sa cumpar o casa de marcat fiscala pe care vreau sa o conectez la un calculator. Cunoasteti un program de gestiune si de vanzare ? As prefera ceva soft si nu scump (eventual gratis) am nevoie pentru un magazin foarte mic de cartier si nu as vrea sa ma complic sa dau banii pe programe scumpe. Daca cunoasteti un program de genul cu care pot emite bunouri fiscale as fi recunoscator .

Multumesc



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 January 2015 - 03:28 PM

bonurile fiscale le emite casa de marcat, nu prg. de gestiune.
un soft gratuit de contabilitate (inclusiv gestiune) este Sagasoft si ei au forum propriu.




#3 drumer55

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 07 February 2015 - 05:41 PM

Buna ziua.Va rog sa-mi spuneti cate Z se pot face pe zi ?Am facut 3 si la ultimul Z mi-a scos Z total zero cu toate ca am incasat printr-un bon de marcat suma de 50 lei. Va multumesc !



#4 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 08 February 2015 - 05:43 PM

doar 1 Z/zi !!
in mod normal, poti avea mai multe bonuri fiscale, dar numai 1 Z la sfarsitul zilei !

ai grija unde postezi, nu aici e locul intrebarii tale.
avem un topic separat pt Z-ul casei de marcat : http://www.conta.ro/...119#entry264119

mesaje marcate pt mutare.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL