Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Cum se poate edita / modifica un topic - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Cum se poate edita / modifica un topic

1 reply to this topic

#1 sirius

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 140 Postari:

Postat 08 February 2015 - 12:39 PM

La un topic la care nu am primit inca raspuns as fi dorit sa fac niste corectii (editari cum se mai spune) dar nu mai vad aceasta optiune disponbila ca acum era cu ceva timp in urma la alte postari de ale mele. Cu atat mai putin sa imi sterg raspunsul la propriul topic (nu exista alte raspunsuri deocamdata) si sa il reeditez pe primul conform preferintelor de reformulare sau completare a unor informatii postate. Cred ca ar trebui mai multa flexibilitate in optiuni cel putin atunci cand nu sunt afectate alte comentarii postate de alti eventuali forumisti. Parerea mea.

Uneori am vrut sa corectez doar simple greseli de gramatica sau exprimare.
E adevarat insa ca nu intotdeauna am avut suficienta rabdare sau atentie sa imi verific postarea inainte de publicarea ei definitiva (dupa eventualul preview) pe site :smile:



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 08 February 2015 - 04:56 PM

multumesc pt mesaj, am retinut sugestia, o voi comunica unui admin.
in regulament scrie clar ca per. in care un mesaj propriu poate fi editat este de 10 min. de la postare si cred e valabila de prin 2008 - 2009, daca nu-i si mai veche, oricum e demult - asa au hotarat adminii atunci.

dragilor, daca doriti ca acest interval sa fie marit, va rog sa scrieti aici ! cu cat mai multe cereri se aduna, cu atat mai mari sunt sansele de rezolvare. :smile:







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL