Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Pfa inchiriere remorci /portbagaje - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Pfa inchiriere remorci /portbagaje


2 replies to this topic

#1 rebbeca89

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 14 April 2015 - 10:59 PM

Buna ziua! Am urmatoarea intrebare la dumneavoastra si sper ca ma puteti lamuri.Daca detin un Pfa cu domeniul de activitate inchiriere autovehicule usoare aceastea trebuiesc neaparat sa fie inmatriculate pe pfa sau pot face un contract de comodat intre pfa si persoana pe numele careia sunt inmatriculate acum? (prietena mea).Va multumesc anticipat.



#2 rebbeca89

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 16 April 2015 - 03:34 AM

Chiar nu stie nimeni?




#3 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 16 April 2015 - 08:55 AM

da - poti face ctr. de comodat cu clauza (clara) de subinchiriere.
conditia pt a putea da un bun in fol. este sa fii proprietarul acelui bun sau sa il ai in fol. de la prorietarul care este de acord sa-l subinchiriezi.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL