Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
PFA, trecere la sistem real ? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


PFA, trecere la sistem real ?


  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 NicoletaRamona

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 09 July 2015 - 03:43 PM

Buna ziua, de 6 luni am infiintat un pfa la norma de venit, nu am reusit sa deschid magazin, activitatea se desfasoara online, am un angajat...si deoarece nu am avut vanzari nu am iesit la socoteala...am ramas in urma cu toate platile....deoarece impozitul este cam mare as dorii sa trec la venit real. Am citit undeva ca odata ce am facut angajarea trebuia sa ma trec la venit real.... Va rog sa ma ajutati. Multumesc anticipat!!

Aceasta postare a fost editata de NicoletaRamona: 09 July 2015 - 03:44 PM



  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL