Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
sunt novice...ajutati-ma!! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


sunt novice...ajutati-ma!!

1 reply to this topic

#1 livia dragnea

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Location:Constanta

Postat 29 April 2004 - 05:18 PM

Sunt studenta ultimul an la Fac. "Contabilitate si Informatica de gestiune" si voi obtine licenta in informatica. As vrea sa stiu in ce conditii voi avea drept de semnatura pe bilantul contabil.Am inteles ca este nevoie "sa stau" pe langa un expert contabil timp de 3 ani pt. a dobandi acest drept de semnatura. Eu vreau sa infiintez o firma de contabilitate pe cont propriu.



#2

  • Guests

Postat 07 May 2004 - 11:36 AM

Nu trebuie sa stai pe langa un expert, trebuie sa iei examenul de contabil autorizat cu studii superioare organizat de CECCAR pentru firma pe cont propriu. Examenul se tine la ASE cam o data pe an si grila de examen se afiseaza tot acolo (cred). Intra pe pagina CECCAR.







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL