Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Schimbare adresa sediu social - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Schimbare adresa sediu social


1 reply to this topic

#1 nico1979

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 93 Postari:

Postat 05 August 2015 - 01:26 PM

Buna,
Am un SRL cu 2 puncte de lucru cu cate 2 angajati fiecare, care isi schimba sediul social din Bucuresti in jud. Galati. Va rog sa-mi spuneti daca e corect cum fac si daca mai trebuie ceva.
1.Depun adrese la Itm sa anunt schimbarea de sediu si la Buc si la Galati;
2.Depun 050 la ANAF la Galati, dar pana primesc decizia de transfer a dosarului fiscal depun declaratiile pe Bucuresti
3.Iau registru unic de control pentru sediu de la Galati.
4.Punctele de lucru au fost declarate la infiintare si ele raman la aceeasi adresa, in Bucuresti, mai trebuie declarate undeva si mai trebuie luat registru unic de control pentru fiecare de la Galati?
Multumesc



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 06 August 2015 - 11:26 AM

1-3, da
4. nu si nu







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL