Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Activia Magic EJ - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Activia Magic EJ

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 mac01

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 22 August 2015 - 09:04 PM

In primul rand va salut pe toti!
Am avut doua case de marcat Activia Magic EJ. A doua casa de marcat imi cere la o anumita perioada de timp (2-3-4 luni) REVIZIE.
I-am chemat de nenumarate ori pe cei de la care am cumparat casa si i-am rugat sa-mi scoata aceasta cerere de revizie,
deoarece se deplaseaza pana la mine tasteaza cateva butoane si pleaca intr-un minut cu 50 de lei in buzunar. Mi se pare un pic de hotie.
Prima casa de marcat a functionat foarte bine 5 ani si nu mi-a cerut nicioadata Revizia.
Am inteles ca toata treaba asta este o mizerie facuta de cei de la care am cumparat casa si datele pentru revizie le baga ei in memorie ca sa nu mai poti folosi casa si sa apelezi la ei ori de cate ori cere revizia, bineinteles contra sumei de 50 lei. Deja pana acum am mai cumparat casa de marcat inca o data.
Stie cineva cum pot sa anulez aceasta cerere de revizie? Ma poate ajuta cineva? In manualul de utilizare nu specifica cum se anuleaza acesta cerere. Nu mi se pare corect ce fac cei de la care a cumparat casa de marcat.
Va multumesc!

Fisiere atasate


Aceasta postare a fost editata de mac01: 22 August 2015 - 09:13 PM



  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL