Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Plata intrare examen - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Plata intrare examen

2 replies to this topic

#1 Magda Lupu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 25 August 2015 - 02:04 PM

Buna ziua! Ma numesc Magda si de curand sunt studenta la ACCA in Irlanda. Din pacate, nu reusesc sa platesc taxa pt inscriere la F1. Am bifat ca doresc sa dau primul examen in decembrie si locatia, dar apoi ma duce la informatii despre Cbe. Va rog, daca puteti sa ma ajutati cumva, sa ma indrumati. Va multumesc.



#2 luna_plina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 213 Postari:
  • Gender:Female

Postat 25 August 2015 - 11:06 PM

Magda, suna la ACCA si roaga-i sa te ajute. Eu asa am procedat cand am avut probleme cu site-ul. Bafta!




#3 Magda Lupu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 26 August 2015 - 09:19 AM

Multumesc tare mult. Cred ca mai intai trebuie sa platesc taxa anuala de subscriere. :)






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL