Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
stornare factura dupa intocmirea unui proces verbal - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


stornare factura dupa intocmirea unui proces verbal

1 reply to this topic

#1 diaconu alina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 298 Postari:

Postat 30 June 2005 - 11:41 AM

trebuie sa stornez o factura inreg in luna mai. luna aceasta am returnat banii clentului, dupa ce am facut un proces verbal de constatare in care am trecut mai multe...dar mai important este ca am scris: am returnat banii lui x, el returnandu-mi mie produsele aferente.
problema mea e urmatoarea: trebuie sa emit o factura pe iunie cu aceeasi suma, dar in chenar? sau e de ajuns sa o inregistrez in programul de conta? iar cu chitanta ce fac? ca de primit am primit banii.....



#2 radu_o

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 267 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 30 June 2005 - 12:13 PM

Stornate la factura si dispozitie de incasare pentru numerar.

radu_o






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL