Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Trei facturi catre aceeasi firma in aceeasi zi - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Trei facturi catre aceeasi firma in aceeasi zi

2 replies to this topic

#1 Rockin

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 18 December 2015 - 01:13 PM

Buna ziua,

Pot emite trei facturi catre aceeasi firma in aceeasi zi? Cele trei facturi se emit in baza a trei contracte diferite si de aceea clientul prefera sa le primeasca separat.
Plata se va face prin transfer bancar.

Am cautat pe internet si pe acest forum dar nu am gasit un raspuns :)

Multumesc!



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 December 2015 - 04:06 PM

desigur ca poti. mai ales ca plata se face prin cont. :smile:




#3 Rockin

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 21 December 2015 - 09:50 AM

Super :biggrin2: Multumesc!






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL