Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
examen acces stagiu cafr 2016 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

examen acces stagiu cafr 2016

cafr 2016
1 reply to this topic

#1 biaioana

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 08 February 2016 - 11:46 AM

Buna, s-a publicat tematica si bibliografia pentr acces stagiu la cafr 2016, poate reusim sa ne mobilizam sa vedem cam de pe unde se poate invata, din primele observatii vad ca este mult mai stufos decat anul trecut.



#2 Mihaela.Ciobanu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 24 March 2016 - 03:57 PM

Vezi postareabiaioana, la 08 February 2016 - 11:46 AM, a spus:

Buna, s-a publicat tematica si bibliografia pentr acces stagiu la cafr 2016, poate reusim sa ne mobilizam sa vedem cam de pe unde se poate invata, din primele observatii vad ca este mult mai stufos decat anul trecut.
Buna,
Da, se pare ca este destul de mult de citit. Eu am inceput cu regulamentul, apoi in ordine: lg. 75/1999, lg. 1802/2015, etc.
Am gasit decat grilele din anul 2012, nimic altceva.
Spor la invatat!







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL