Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Proces verbal receptie - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Proces verbal receptie


1 reply to this topic

#1 luciana44

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 02 March 2016 - 09:48 AM

Buna ziua ,
am un SRL care presteza Lucrari constructii in regie proprie petru repararea unei consuctii = hala depzitare poprietatea SRL-uli .Ma puteti ajuta cu un process verbal de receptie ?



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 03 March 2016 - 02:42 PM

am dat un google cu "proces verbal receptie lucrari contructii" si "lucrari in regie proprie".
am gasit mai multe link-uri dintre care iti atasez 3 modele.
nu le-am verificat sa vad daca nu cumva sunt cam la fel, dar cautarea cu google te ajuta sa gasesti eventuale alte modele.

uite si un link cu explicatii si baza legala mai multa : http://beneficiarcon...uctie/receptie/

Fisiere atasate








Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL