Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
comisie anchete sociale - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

comisie anchete sociale

2 replies to this topic

#1 Nicoleta ifr

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:

Postat 26 March 2016 - 10:21 PM

Cum pot refuza sa fac parte din comisia de anchete sociale?mentionez ca sunt contabil si mai sunt angajati care ar putea face parte din aceasta comisie, pt ca au mai mult timp liber.Primarul a dat dispozitie cu membrii comisiei



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 30 March 2016 - 12:48 PM

dupa parerea mea, ar trebui sa faci o cerere catre primar, prin care sa ceri sa fii scutita de aceasta activitate datorita volumului de lucrari contabile pe care le ai si care pot fi intarziate sau chiar efectuate eronat din cauza timpului prelungit de munca datorat anchetei sociale respective.

daca vrei sa stii o anume baza legala pe care sa o invoci / care sa te scuteasca implicit (daca ea exista), atunci va trebui sa astepti sa iti raspunda un coleg de forum care se pricepe bine la activitatile desfasurate in institutiile publice - eu nu ma pricep, dar ti-am oferit o solutie la bunul meu simt elementar, ca sa zic asa ...

:smile:




#3 Nicoleta ifr

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:

Postat 08 April 2016 - 01:05 PM

Va multumesc frumos!






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL