Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Export MT940 banca transilvania - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Export MT940 banca transilvania

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 daniel-c

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 25 April 2016 - 11:55 AM

Stimati Contabili,

Societatile la care tin eu contabilitatea folosesc conturi la BT. BT nu permite exportul in MT940. Exportul in MT940 mi-ar usura mie munca considerabil deoarece nu va trebuii sa scriu manual fiecare linie din extras in programul de contabilitate. Consider ca va va usora si voua munca.

In speranta ca mai exista utilizatori BT aici vreau sa va rog sa sunati la BT la numarul 0264 - 308028 dupa care sa formati 3 si 2 si sa faceti o sugestie de introducere a functionalitatii de export in MT940.

Presupun ca daca exista cel putin cateva zeci de astfel de cerei o vor introduce.

Va multumesc,

Daniel


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL