Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Nevoie de ajutor cu o monografie - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Nevoie de ajutor cu o monografie

rezolvare monografie conta
  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 Capitanu13

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 03 June 2016 - 12:02 PM

Salut tuturor,sunt nou pe forum si as avea nevoie de ajutor in rezolvarea unei monografii contabile.Incerc sa rezolv singur dar inca nu stiu cu ce sa incep..formule etc..de asta as avea nevoie de un model..explicatie sau o rezolvare completa..daca se poate..orice ma poate ajuta.

De fapt am nevoie de rezolvare la aceasta monografie, am atasat o poza la topic,scuze pentru formularea gresita..

Fisiere atasate




  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL